Representatives 2016/17

Under 9 Squad

B Baird – Christchurch         M Carroll – Bathford         C Comer – KEJS            T Fisher  -The Paragon

I Hughes – Winsley               F Leighton – Winsley         J Lynden – St Keyna     D McKenzie – KEJS

J Sutherland – Winsley

 

Under 10 Squad

J Alexander – Chandag

T Brooks – St Stephen’s

G Buglass – Springmead

T Davis – St Philips

G Epsley – KEJS

L Himdi – WASPs

J Kirby – Holt

J Morris – Oldifled Park

J Roddy – Corsham

H Rowe – New Close

N Spurrell – Moorlands

Huxley Suenson-Luke – The Paragon

N Turner – Bathampton

H Wheeler – Westbury

 

Under 11 Squad
J Andrews – FitzmauriceL Burden – HindonJ Edwards – St Joseph’s

W Fod – St Benedicts

M Goulding – Christchurch

H Hamilton – Newbridge

O Kohut – Bathampton

E Lambert – Farmborough

T Lynden – St Keyna

R Mason – The Mead

T Mawer – Winsley

T Molloy – Paulton

K Morgan – Perry Court

F Pilkington – Christchurch

T Schol-Binks – St Saviour’s

J Simpkins – St John’s

E Smith – Christchurch

H Swain – Bishop Cannings

O Thomas – Midsomer Norton

T Worts – Wlyle Valley

 

Under 12 Squad

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD     HEAD

Springboard

C Bibby – Hardenhuish

D Carpenter – Norton Hill

H Charlesworth – Kingswood

J Clemmit – Beechen Cliff

F Gould – Norton Hill

J Harding – Norton Hill

C Hollow – Market Lavington

B Knudson – St Laurence

F Mallory Bains – Ralph Allen

F Miller – Beechen Cliff

S Millward – Beechen Cliff

O Monger – Writhlington

M Noad – St Gregory’s

T Ruck – Kingdown

M Seal – Oakfield Academy

R Taylor – Beechen Cliff

I Wadsworth – Norton Hill

 

Under 13 Squad

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD

Springboard

T B Daw – Abbeyfield

N Brisdon – Matravers

T E Ricketts – Writhlington

L Ewins – Wellsway

L Fry – Ralph Allen

A Kerr – St Laurence

A Moayedi – KES

H Morse – Oakfield

H Newman – Norton Hill

J Paradise – Oldfield

J Rosser – KES

O Simons – Beechen CLiff

S Smith – John Bentley

G Thomas – St Augustines

G White – Sheldon

O Withers – St Laurence

 

Under 14 Squad:

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD     HEAD      HEAD      HEAD

HEAD      HEAD

Springboard

HEAD     HEADHEAD     HEAD     HEAD

HEAD     HEAD     HEAD     HEAD     HEAD

HEAD

 

Under 15 Squad

J Lott - Wells Blue     James O - R Allen          A Prescott - R Allen     

               J Wilcox - N Hill     F Lyons

HEAD        HEAD